Project Corona is gaande

Vorige week zijn we op de Montessori Mavo begonnen aan het Project Corona met als titel 'Toen de scholen dicht moesten'. In de afgelopen weken gingen onze reguliere lessen gewoon door, maar dan op afstand. Wij vinden het echter even belangrijk dat onze leerlingen lessen krijgen die gaan over wat er nu, op dit moment, gebeurt in de buitenwereld. De situatie waar wij als land inzitten is zó uniek dat wij dit als school niet aan ons voorbij mogen laten gaan.

Vorige week zijn we op de Montessori Mavo begonnen aan het Project Corona met als titel 'Toen de scholen dicht moesten'. In de afgelopen weken gingen onze reguliere lessen gewoon door, maar dan op afstand. Wij vinden het echter even belangrijk dat onze leerlingen lessen krijgen die gaan over wat er nu, op dit moment, gebeurt in de buitenwereld. De situatie waar wij als land inzitten is zó uniek dat wij dit als school niet aan ons voorbij mogen laten gaan.

In deze coronacrisis komen namelijk een heleboel vakken samen. Al onze leerlingen hebben dit boekje thuis in hun brievenbus gekregen. Het staat vol uiteenlopende opdrachten: Van Biologie tot Maatschappijleer en van Nederlands tot sportieve en creatieve opdrachten. Ook worden onze leerlingen uitgedaagd om in deze crisistijd iets te betekenen voor iemand anders. De meeste opdrachten zijn zonder computer te maken. Op 8 mei ronden we het project af. De leerlingen kunnen hun werk (onder andere) laten beoordelen door hun medeleerlingen.

Wij wensen onze leerlingen veel succes, maar vooral heel veel plezier tijdens het maken van deze opdrachten!