<p>Project Big History is volop gaande</p>

Project Big History is volop gaande

Ons project Big History is momenteel in volle gang. Tijdens dit project proberen we samen met onze leerlingen het onvatbare te bevatten.

Ons project Big History is momenteel in volle gang. Tijdens dit project proberen we samen met onze leerlingen het onvatbare te bevatten. ‘Hoe lang bestaat het heelal al?’, ‘Hoe oud is de aarde?’, ‘Hoe ver liggen de planeten van elkaar’, ‘En hoe is het leven ontstaan?’ Allemaal vragen die aan bod komen. Één van de opdrachten was bijvoorbeeld om de planeten op schaal na te maken. Vervolgens gingen de leerlingen met hun planeet de stad in om ‘m naar de juist afstand ten opzichte van de zon te brengen. En de zon was dan natuurlijk de Montessori Mavo zelf. Stralend in hartje Rotterdam.